Tilbake til alle rapporter

Manglende gatebelysning FV 755

Rapportert i kategorien Gatelys av Tore Wold 12:55, tor. 12 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Inderøy 4 minutter senere

Det er fortsatt mørklagt halve strekning fra Krysset 755/761 og utover til krysset ved avkjørsel til Sundes (Gruva). Nå har det vært slik i flere måneder. På tide at noen tar tak!! På strekningen er det mye gående og også i vinter en del syklende. De syklende oppnår stor fart på denne strekningen. En ulykke kan bli fatal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er løst og det er bra, men det tar for lang tid når det går over flere måneder på en sak som det ikke bør ta mere en ei uke eller to å løse.

    Sendt inn av Tore Wold 13:43, tor. 9 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter