Tilbake til alle rapporter

Masse stygge hull i veien ved innkjøring Grindalsskansen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Helge Nystuen 09:04, lør. 14 mars 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Masse stygge hull i veien rundt innkjøring til Grindalsskansen. dette har vært et problem i flere år,men er over et større område nå,etter gravearbeid i fjor høst. Veien er helt forferdelig. Du slår filler av bilen. Håper dette kan gjøres noe med raskt! og jeg håper Grindalsveien får tilbake sin asfalt snarest mulig. På forhånd takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:02, søn. 12 april 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Helge Nystuen 09:02, søn. 12 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?