Tilbake til alle rapporter

Hull i veg Elverum

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:55, tir. 17 mars 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Stort hull kommet frem etter at våren tittet frem. Ca Sven morensveg 30, 2408 Elverum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:59, tir. 14 april 2015

  • Hull og høy kant ved avkjørsel R3-Gamle Grundsetv nordre avkjørsel. Forøvrig er hele Gamle Grundsetveg ekstremt hullete - her mangler det en god del fyllmasse før skraping av grusveien.

    Publisert anonymt 14:33, fre. 24 april 2015

  • Still open, via questionnaire, 11:15, ons. 13 mai 2015

  • Nå må kommunen se å få gjort noe med denne veistrekningen, masse hull så må utbedres omgående.

    Publisert anonymt 11:15, ons. 13 mai 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:34, ons. 10 juni 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:34, ons. 10 juni 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?