Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:21, tor. 26 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 4 minutter senere

Gatelyset har slukket

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:39, fre. 24 april 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:48, lør. 23 mai 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:15, lør. 20 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter