Tilbake til alle rapporter

Fartsdempere

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 08:59, lør. 26 mars 2011

Sendt til Odda mindre enn et minutt senere

Etter vintersesongen er asfalt som ble lagt i fjor blitt nedkjørt slik at steinene er kommet opp og det er blitt ubehaglig å kjøre over de.Skarpe kanter flere steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ser ikke ut til at saker meldt til fiksgatami blir følgt opp

    Publisert anonymt 10:13, lør. 23 april 2011

  • Still open, via questionnaire, 10:13, lør. 23 april 2011

  • Kjøres ofte utenfor kjørefeltet for å unngå de skarpe kantene i overgang asfalt og brusteiner. Asfalt ligger i kjørefelt langt under steinene på midten.

    Publisert anonymt 11:22, lør. 21 mai 2011

  • Still open, via questionnaire, 11:22, lør. 21 mai 2011

  • Still open, via questionnaire, 17:08, lør. 18 juni 2011

  • Vegvesenet mener de ikke er noe slitt,men alle vi som kjører denne gata kjører midt i veien for å unngår disse skarpe kantene. Blir ikke dette fikset i år,så kommer nok steinene til å bli tatt med når det blir brøytet snø kommende vinter da de stikker langt over asfalten.

    Publisert anonymt 17:36, lør. 16 juli 2011

  • Still open, via questionnaire, 17:36, lør. 16 juli 2011

  • Still open, via questionnaire, 18:03, lør. 13 august 2011

  • Still open, via questionnaire, 18:43, lør. 10 september 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?