Tilbake til alle rapporter

Kjøring i altfor stor hastighet i gaten vår

Rapportert i kategorien Gater/Veier av joakim Halvorsen 22:03, fre. 10 april 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det blir kjørt veldig fort her i gata. Det leker små barn her og vi har sagt ifra til alle naboer som svarer med at "det er jo 30 her" Det går stort sett raskere enn 30. Å 30 i seg selv er også nok om et barn spretter ut i veien. Har spurt med høflig tone og spurt pent om de bare kan ta det litt roligere. Dette går tydeligvis ikke ! så jeg har sendt brev til kommune som sa " det er som og skyte spurv med kanon ". Dette er veldig fortvilende og må det virkelig skje en ulykke Før noe blir gjort?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:38, fre. 8 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?