Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe som trenger ny pære

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Petter Sætre 06:29, ons. 15 april 2015

Sendt til Sørum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Lyktestolpen i Skarvegen 46, Frogner i Heksebergåsen, ved poststativer mangler lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:02, ons. 13 mai 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jan Petter Sætre 09:02, ons. 13 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?