Tilbake til alle rapporter

Tynnslitt veidekke med huller

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:51, lør. 26 mars 2011

Sendt til Odda 4 minutter senere

Fra krysset Skjeggedalsvn og opp bakken til Skarvet er det veldig tynnslitt veidekke med masse huller i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • De veiansvarlige burde tatt seriøst det som blir meldt inn.

    Publisert anonymt 20:22, lør. 23 april 2011

  • Still open, via questionnaire, 20:22, lør. 23 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:47, lør. 21 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:47, lør. 21 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?