Tilbake til alle rapporter

Veinavneskilt Høgliskrenten

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 23:27, tor. 16 april 2015

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Veinavneskiltet i begynnelsen av gata er i veldig dårlig forfatning. (knapt lesbart)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:15, fre. 15 mai 2015

  • Ingen tilbakemelding fra Bodø Kommunes etat.
    Skiltet er like uleselig dessverre.

    Publisert anonymt 09:15, fre. 15 mai 2015

  • Nytt veinavnskilt er montert og alt ser flott ut.

    Publisert anonymt 17:33, fre. 12 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter