Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing av gang og sykkelsti

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:02, tor. 30 april 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gang og sykkelsti fra Jernbanen og til Terningen Arena er ikke feid slik andre stier er.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:27, tor. 28 mai 2015

  • Kjempefornøyd med responsen:)

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:27, tor. 28 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?