Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Nyhus 20:21, man. 4 mai 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 4 minutter senere

Hagaveien fv 175 fra Betel til Auli kirke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fylkesveg - ring 175

    Sendt inn av Nes kommune 07:21, ons. 6 mai 2015, markert som fikset

  • Gatelyset har vært mørklagt siden jeg rapporterte ferilen

    Sendt inn av Knut Nyhus 11:06, ons. 3 juni 2015, åpnet på nytt

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Knut Nyhus 22:47, ons. 1 juli 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter