Tilbake til alle rapporter

Søkk i vegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:03, tir. 5 mai 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I vinter ble det repparert en vannledning i Industrigata, her ble det lagt kaldasfalt som overflate. Det er nå ett dypt søkk i området som bør fylles opp og asfalteres da det er stor trafikk på denne vegen med blant annet dyretransport til Nortura

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:45, tir. 2 juni 2015

  • Still open, via questionnaire, 08:59, tir. 30 juni 2015

  • Still open, via questionnaire, 09:23, tir. 28 juli 2015

  • Ble utbedret senhøsten 2015

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:11, man. 4 juli 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?