Tilbake til alle rapporter

Mørk pære

Rapportert i kategorien Gatelys av Ken Bruheim 22:52, tir. 12 mai 2015

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

1 mørk lampe Møllebakken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:39, tir. 16 juni 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:43, tir. 14 juli 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:51, man. 21 september 2015

  • Løst

    Sendt inn av Ken Bruheim 09:16, tirsdag 23 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter