Tilbake til alle rapporter

Elendig veidekke

Rapportert i kategorien Hull i vei av Anders Fredrikson 09:21, tor. 21 mai 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Veidekket på FV542 fra krysset 542/545 til krysset 542/543 er mer enn elendig. Det gjøres stadig vekk noen dårlige forsøk på å tette de verste hullene, men de er bare enda større et par uker etterpå. Det er svære hull i veien, det er humper og ujevn helling på veien.

Nå er den så dårlig at ferdsel på denne strekningen foregår like mye på venstre side av veien og i midten som på høyre side. Lokalkjente kjører slalom opp bakken for å unngå de verste hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:50, tor. 18 juni 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?