Tilbake til alle rapporter

Strandveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hjørdis samuelsen 20:49, tir. 26 mai 2015

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Det er en del hull i hul på veien som trenger å lappes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:39, lør. 4 juli 2015

  • Store hull etter graving i veien ble rettet og asfaltert før ferien.

    Sendt inn av Harald Ødegård 14:43, tor. 8 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter