Tilbake til alle rapporter

Hensatt bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Øystein Kristiansen 22:29, tor. 28 mai 2015

Sendt til Gjesdal mindre enn et minutt senere

Hensatt uregistrert VW Transporter ved miljøstasjonen rett før Søylandkiosken i retning Ålgård.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Den uregistrerte bilen var fjernet 3/6 når vi kjørte forbi. .Veldig godt jobba.Glimrende av Gjesdal kommune.

    Sendt inn av Øystein Kristiansen 10:26, man. 8 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter