Tilbake til alle rapporter

Grusvei????

Rapportert i kategorien Hull i vei av jon olav Nedreklepp 23:21, man. 28 mars 2011

Sendt til Volda 4 minutter senere

Her er det veldig mange holer i grusvegen!! burde vore fiksa!! eller asfaltert til sommaren! blir fort nye hol!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fekk beskjed frå ein ansatt i teknisk etat at gata sku asfalterast denne våren. var ogso eit stykke i avisa om denne saka!
    Positivt overraska

    Sendt inn av jon olav Nedreklepp 19:23, tir. 26 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter