Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:05, lør. 13 juni 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 5 minutter senere

Sykkelveien under bilveien er i svært dårlig forfatning. Asfalten er hullete, ujevn, og det er en del grus på veien. Dette er rett og slett farlig for en rulleskikjører, spesielt når man kommer fra vest og skal mot øst (nedoverbakke). Trenger tilsyn snarest!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:58, lør. 11 juli 2015

  • Forsatt samme problem.

    Publisert anonymt 20:57, man. 7 desember 2015

  • Har fått ny asfalt for ikke så lenge siden. Stor takk til Veivesenet (?) for god innsats!

    Publisert anonymt 23:13, ons. 27 april 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter