Tilbake til alle rapporter

Hensatt bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:56, lør. 20 juni 2015

Sendt til Elverum 4 minutter senere

En utenlandsk kassebil har vært parkert i skogkanten i ca 10 år. Bør fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:40, lør. 25 juli 2015

  • Still open, via questionnaire, 08:09, man. 24 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?