Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:00, lør. 20 juni 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Asfalten har flere hull i Vindheiavegen ved det søndre krysset mot Industrigata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:28, man. 20 juli 2015

  • Ble fikset umiddelbart, kjempebra!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:28, man. 20 juli 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?