Tilbake til alle rapporter

Støyskjermer vedlikehold

Rapportert anonymt 13:30, tor. 25 juni 2015

Sendt til Telemark og Porsgrunn 5 minutter senere

Støyskjermer opp langs Breidablikkveien mangler mange ruter og er veldig dårlig vedlikeholdt. Maling flasser og glass er knust, noe som gir mye glass i sykkel/gangvei. Dette ser ikke bra ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter