Tilbake til alle rapporter

Farlig asfaltkant og avløpskum ved Åsveien 63

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Geir K Askheim 15:13, tor. 25 juni 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Narvik 2 minutter senere

Etter gravearbeid er massene sunket og avløpskum og avfaltkant til fare for bliler og gående. Ca. 10 cm kant på asfalt og avløpskum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet løst!!! Rask behandling! Kjempemessig!!

    Sendt inn av Geir K Askheim 18:31, fre. 26 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter