Tilbake til alle rapporter

Beksjæring av buskfuruer langs gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jahn-Oluf Skonnord 13:41, søn. 5 juli 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 4 minutter senere

Langs gangveien fra Tomter sentrum og nedover Symreveien må buskfuruene beskjæres betydelig tilbake da det snart ikke er passasje. Dette er også et stort problem i forbindelse med snømåking. Ellers savnes også kantklipp langs gangveier slik det er gjort tidligere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 14:29, søn. 2 august 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter