Tilbake til alle rapporter

Lang flenge i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Dag Philip Lango Thorbjørnsen 10:52, tir. 29 mars 2011

Sendt til Iveland 3 minutter senere

Omtrent der det er markert, rett ved skytebanen, er det dype lange flenger i veien der det kan være farlig å komme med Motorsykkel.

Flengen kommer rett etter en liten "kul" så man må være kjent med at dem er der for å ungå dem.

Har dessverre aldri stoppet for å ta bilde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikk en epost tilbake fra dem:

    Mottatt denne mailen, men den er adressert til Iveland kommune. Kommunen har ikke ansvar for veien, det er Aust-Agder Fylkeskommune v/Statens Vegvesen. Entreprenøren som drifter veien er RISA.

    Mvh
    Reidun Winnæss Iveland kommune

    Sendt inn av Dag Philip Lango Thorbjørnsen 17:21, tor. 28 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:21, tor. 28 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter