Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:13, tir. 29 mars 2011

Sendt til Stranda 1 minutt senere

Dette minner meir om ein anleggsveg enn ei hovudgate i ei bygd. Masse hol og generelt svært dårleg lagd asfalt.Fører til at ein må kjøre svært sakte og det skaper trafikkproblem og trafikkfarlege situasjonar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • dårlig vei fra rema 1000 og heilt forbi barneskulen... minst 7-10 hull i kvar kjørebane

    Publisert anonymt 05:31, tor. 31 mars 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?