Tilbake til alle rapporter

Grøfteklipp/ Kantslått

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Mariann Furali 09:44, man. 27 juli 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Vi trenger kantslått langs fylkesvei 541)..! Vanskelig å se før jeg er helt ute i veien, hvor det kommer både hester, hunder og biler! :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 12:23, man. 24 august 2015

  • Ble ryddet, men ikke veldig pent :P

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mariann Furali 12:23, man. 24 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?