Tilbake til alle rapporter

Hull/ veldig dårlig grusvei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:25, tir. 29 mars 2011

Sendt til Ørsta 5 minutter senere

Store hull og veldig dårlig vei øverst i Andersholen. Spesielt høgre hjulspor då ein kjører oppover gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dårleg av Ørsta Kommune

    Publisert anonymt 15:34, tir. 26 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:34, tir. 26 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter