Tilbake til alle rapporter

Grøfteklipp/ Kantslått

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Mariann Furali 16:08, tor. 6 august 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Vi trenger kantslått langs fylkesvei 541)..! Vanskelig å se før jeg er helt ute i veien, hvor det kommer både hester, hunder og biler! :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?