Tilbake til alle rapporter

Mye planter som vokser ut i gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Leif Kastås 16:20, tor. 6 august 2015

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Langs Kurlandsstien vokser det busker og trær som krever mye plass. Litt rydding her hadde vært fint.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:50, tor. 3 september 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:57, tor. 1 oktober 2015

  • Dårlig gjort av kommunen å ignorere dette problemet. Gjør det vanskeligere å være svaksynt i Norge.

    Sendt inn av Leif Kastås 19:57, tor. 1 oktober 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter