Tilbake til alle rapporter

Manglande veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Knut Olav Bjørnholm 12:07, tor. 13 august 2015

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det må vere brudd i straumforsyning i gatelys på austre kurs. Det er berre lys i ei lampe på kursen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal prøve å få ordnet dette i løppet av neste uke.

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 13:17, tor. 13 august 2015

  • Veglys vart sett i stand så fort som råd. Godt jobba.

    Sendt inn av Knut Olav Bjørnholm 21:55, tor. 10 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter