Tilbake til alle rapporter

Manglende asfaltering

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:46, tir. 29 mars 2011

Sendt til Ørsta 3 minutter senere

I fjor høst ble vegen gravd opp, og det er enda ikke blitt asfaltert, til tross for at kommunen lovde å gjøre det i høst.
Vegen er nå meget hullete og stygg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 05:09, ons. 27 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 05:58, ons. 25 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 05:58, ons. 25 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?