Tilbake til alle rapporter

Jordhull under gang og sykkelvei ved fotball banen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:41, tir. 8 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 4 minutter senere

En jordhull som har formet seg ved og under gang og sykkelvei. Ironisk nok kom det etter arbeid langs togsporene for bedre drenering! Asfalten sprekker. Man kan også se huler i gresset på begge sider (se bildet). Hullet i (nylig lagt) asfalt skaper voksende fare for syklene som kommer ned med høy fart og dårlig kontrast pga tunnelen. Dersom hulene blir større kan veien bli ødelagt, samt lysstolpen og kanskje rørene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Quick fix som skal kreve mer arbeid snart.

    Publisert anonymt 12:57, tir. 6 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter