Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ragnhild Eidshaug 09:26, tir. 15 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 4 minutter senere

Det er 7-8 gatelys som ikke virker i Digernesvegen, Spillum Haster da det ikke er gangvei på denne strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:43, tir. 13 oktober 2015

  • Måtte ta direkte kontakt med kommunen for å få det gjort.

    Sendt inn av Ragnhild Eidshaug 11:22, tir. 10 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter