Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ragnhild Eidshaug 09:26, tir. 15 september 2015

Sendt til Namsos og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Det er 7-8 gatelys som ikke virker i Digernesvegen, Spillum Haster da det ikke er gangvei på denne strekningen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:43, tir. 13 oktober 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:22, tir. 10 november 2015

  • Måtte ta direkte kontakt med kommunen for å få det gjort.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Ragnhild Eidshaug 11:22, tir. 10 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?