Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Cecilie Havnerås 21:40, ons. 16 september 2015

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelys i Einerbakkveien fungerer ikke, og har vært slik over lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:42, tor. 15 oktober 2015

  • Sent - men godt, endelig har vi fått lyset tilbake i gata her i Einerbakkveien!

    Sendt inn av Cecilie Havnerås 19:48, fre. 23 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter