Tilbake til alle rapporter

Traffiklys lyser ikke

Rapportert i kategorien Trafikklys av Eleonie Pijl 22:36, tor. 1 oktober 2015

Sendt til Tolga og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Traffiklysene i Hodalen langs rv 26, og halvparten 737 lyser ikke. Fint om det blir reparert snarest, det blir mørkt på kveldene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Eleonie Pijl 23:27, tor. 29 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter