Tilbake til alle rapporter

Telahiv

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:10, ons. 30 mars 2011

Sendt til Sula 4 minutter senere

Veien er så årlig at den har en stor mage på midten, følgelig er det kun midt på veien som blir brøytet, i julsporene ligger det alltid igjen snø. Veien fikk heller ikke brøytestikker i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:28, lør. 30 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:23, lør. 28 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:31, lør. 25 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter