Tilbake til alle rapporter

Elek. boss i masfjorden

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 19:52, søn. 11 oktober 2015

Sendt til Masfjorden 3 minutter senere

Det flyter med elektrikeravfall i kommunal vei i strømsvik masfjorden tilhører masfjorden elektro,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • har fått svar frå kommunen om at dei har tatt tak i problemet, men det har dei sagt i over 10 år men eg håper dei ser alvåret når dei fikk det gjennom dere

    Publisert anonymt 22:05, søn. 8 november 2015

  • Kommunen har vært på plassen nå, og vedkommende har fått frist til 10-1-16 med å rydde opp, om han gjør det gjennstår å sjå

    Publisert anonymt 09:04, man. 7 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter