Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker.

Rapportert i kategorien Gatelys av Lillian Aune 10:39, ons. 14 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Rendalen 1 minutt senere

Gatelys ved vangvollsveien 3 er ute av funksjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysskifting vil foregå mandag/tirsdag i uke 43

    Sendt inn av Rendalen kommune 09:25, tor. 15 oktober 2015

  • Problemet var fikset kun få dager etter innrapportering. Kjempe bra system.

    Sendt inn av Lillian Aune 15:52, ons. 11 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter