Tilbake til alle rapporter

Utslitt vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:42, tor. 31 mars 2011

Sendt til Strand 2 minutter senere

Hele Rådhusgaten på Jørpeland trenger nytt dekke. Her nytter det ikke med lapping. Bør skrapes godt før asfaltering.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Virksomhetsleder tok kontakt og fortalte at det ikke er penger på årets budsjett, men at det vil bli utbedringer/graving i nedre del av rådhusgaten i år. Kanskje det var penger på neste års budsjett....for gaten trenger å få asfalt ifølge virksomhetsleder.

    Publisert anonymt 07:13, fre. 29 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter