Tilbake til alle rapporter

Grove sprekker, drensrør som har flyttet seg oppover, generell dårlig veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ingeborg 09:37, søn. 18 oktober 2015

Sendt til Søndre Land og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Østsinnivegen fra Gry til Landås er i en generell dårlig forfatning. Det er mye setningsskader på strekningen som jeg antar skyldes dårlig grunnarbeid bla i forbindelse med insett av drensrør for 20-15 år tilbake. Vegen er blitt midlertidig fikset gjentatte ganger og jeg antar kostnadsnivået på å gjøre jobben skikkelig en gang hadde vært på det samme.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter