Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:15, man. 19 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region vest og Sveio 5 minutter senere

Gatelys ute av drift frå innkjøringa til vollsvikvegen og heilt opp til innkjøring industriområde Hanaleite. Er 6-7 lys som er ute av drift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?