Tilbake til alle rapporter

Mangler gangvei skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jimmy Rødsjøsether 15:25, fre. 23 oktober 2015

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Gangvei skilt er knekt av å mangler på nedsiden av gangsti. har manglet i mange år. Ca 20 -40 ulovlige gjennomkjøringer pr dag som ødelegger vei og innkjørsler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:07, man. 23 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:56, tir. 29 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter