Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Sondre Jensen 20:28, tor. 29 oktober 2015

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys i hele Salemsveien er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • ..

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Sondre Jensen 22:28, ons. 8 februar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:29, ons. 8 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?