Tilbake til alle rapporter

Gatelys er ustabiltustabilt, lyser bare iblant.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:48, fre. 30 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Skodje 1 minutt senere

Gatelyset som er rett utenfor Korsveggarden 9 på Skodje fungerer bare av og til. Alle andre gatelyslyser, men det lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:06, fre. 27 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter