Tilbake til alle rapporter

Mørk lysstolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunnarfi@outlook.com 23:22, søn. 22 november 2015

Sendt til Sørum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Feil på lys i Engveien, på felles parkeringsplass

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Korrigering av vei. skal være starten av Jensrudveien og ikke Engveien.

    Sendt inn av Gunnarfi@outlook.com 23:24, søn. 22 november 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:14, man. 21 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Gunnarfi@outlook.com 07:14, man. 21 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?