Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av May Silje Findahl 07:59, tir. 1 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Tynset mindre enn et minutt senere

Gatelys utenfor Bjønnkroken 33 har vært mørkt en stund. Vil gjerne ha tilbake lyset :-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:31, ons. 30 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av May Silje Findahl 19:31, ons. 30 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?