Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Halgeir Kippernes 06:26, ons. 2 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Averøy 4 minutter senere

Flere defekte gatelys mellom Bremsnes Skole og rundkjøringen ved sykehjems bakken, meget farlig pga. mørke soner i veibanen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Antar dette gjelder for fylkesvei, det ser ut til å være ordnet.

    (Kommunal vei er etter rundkjøring ned mot kaia.)

    Publisert anonymt 12:44, fre. 11 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:08, tor. 31 desember 2015

  • Hei, ble reparert men virka bare ett døgn, minst 2 lamper, den ene ved bustopp ved rundkjøringen, den andre ved busstopp Bremsnes Skole. Fylkesvei dette.

    Nå i julehelga virker heller ikke gatelysene i rundkjøringen .

    Hilsen Halgeir Kippernes Averøy Sykehjem

    Sendt inn av Halgeir Kippernes 15:08, tor. 31 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:45, tor. 28 januar 2016

  • Lampene virker ikke

    Sendt inn av Halgeir Kippernes 16:45, tor. 28 januar 2016

  • Fylkesvei. Kommunal vei er etter rundkjøring ned mot kaia.

    Sendt inn av jon.petter.lindholm@averoy.kommune.no 07:43, fre. 29 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:24, man. 29 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter