Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Meyer 18:36, tor. 3 desember 2015

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Stort hull i veien i Fru Ingeborgs Vei 14. Fikk skade på fronten da jeg kjørte der. Hullet var dekket med vann, så det var umulig å se.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Øksnes Kommune bestilte utbedring av veien hos lokal entreprenør. Skulle utføres 09.12.15

    Sendt inn av Harald Ødegård 07:41, tor. 10 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter