Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Meyer 18:36, tor. 3 desember 2015

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Stort hull i veien i Fru Ingeborgs Vei 14. Fikk skade på fronten da jeg kjørte der. Hullet var dekket med vann, så det var umulig å se.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Øksnes Kommune bestilte utbedring av veien hos lokal entreprenør. Skulle utføres 09.12.15

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Harald Ødegård 07:41, tor. 10 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?